Film Vrať se do hrobu

Sledovat film
Vrať se do hrobu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Otec dvou dětí se v rámci výzkumu vrátil do školních lavic. Ve své nové roli dokonce prožije studentskou lásku.
Víťa Jakoubek už překročil třicítku, je špatně placený sociolog, spořádaný manžel a každodenními povinnostmi unavený otec dvou dětí. V ústavu, kde pracuje, se podílí na výzkumu postojů středoškolské mládeže. Aby cílovou skupinu lépe pochopil, vydává se za studenta a denně usedá do gymnaziálních škamen. Náhle jako by se vrátil zpátky v čase, cítí se opět mladý a bezstarostný, vidí před sebou spoustu příslibů. Skutečný život se ale ošálit nedá a brzy se přihlásí o svá práva...

Žánr: Komedie
Režie: Milan Šteindler
Hrají a postavy: Milan Šteindler (Víta Jakoubek), Dana Batulková (Jana Jakoubková), Klára Pollertová (Eva), Daniel Beck (dítě ulice), Yvetta Blanarovičová (kolega), Jaroslav Dušek (kolega)
Scénář: Halina Pawlowská, Milan Šteindler
Země: Československo
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko