Sledovat film Vrať se do hrobu online

Přehrajte si film Vrať se do hrobu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Vrať se do hrobu na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Vrať se do hrobu   Sledovat Vrať se do hrobu online
Žánr:
komedie
Režie:
Milan Šteindler
Hrají a postavy:
Milan Šteindler (Víta Jakoubek), Dana Batulková (Jana Jakoubková), Klára Pollertová (Eva), Daniel Beck (dítě ulice), Yvetta Blanarovičová (kolega), Jaroslav Dušek (kolega)
Země:
Československo
Rok výroby:
1990
Popis:
Otec dvou dětí se v rámci výzkumu vrátil do školních lavic. Ve své nové roli dokonce prožije studentskou lásku.

Víťa Jakoubek už překročil třicítku, je špatně placený sociolog, spořádaný manžel a každodenními povinnostmi unavený otec dvou dětí. V ústavu, kde pracuje, se podílí na výzkumu postojů středoškolské mládeže. Aby cílovou skupinu lépe pochopil, vydává se za studenta a denně usedá do gymnaziálních škamen. Náhle jako by se vrátil zpátky v čase, cítí se opět mladý a bezstarostný, vidí před sebou spoustu příslibů. Skutečný život se ale ošálit nedá a brzy se přihlásí o svá práva...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski