Sledovat film
Vlkodlak
online

Film Vlkodlak
  Trailer k filmu Vlkodlak Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když je Měsíc v úplňku, legenda ožívá.
Dětství skončilo pro Lawrence Talbota té noci, kdy mu zemřela matka. Ve snaze zapomenout opustil ospalé rodné panství Blackmoore a vydal se do světa. S rodinou se znovu spojí až díky snoubence svého bratra Gwen Conliffeové, která ho poprosí o pomoc v pátrání po budoucím manželovi, jenž beze stopy zmizel. Lawrence jí vyhoví a vrátí se domů, kde na něj kromě sarkastického otce čeká i hrůzostrašná legenda o krvelačném monstru s nadlidskou silou, které se po nocích toulá po okolí a vraždí vše živé. Lawrence je vůči těmto povídačkám zpočátku imunní, stejně jako inspektor Scotland Yardu Aberline, jenž vede pátrání po zmizelém. Postupně ale začíná sestavovat děsivou skládanku, jejímž ústředním dílkem je starodávné prokletí, které ty, kdo jsou jím zasaženi, za úplňku proměňuje ve vlkodlaky. Aby prověřil míru pravdivosti této legendy a zároveň ochránil budoucí švagrovou, kterou začal bezmezně milovat, vydá se za plného měsíčního svitu na „procházku“ po blackmooreských lesích, aby ono nebezpečné monstrum vypátral a zabil. Pokud tedy samozřejmě vůbec existuje. Když se Lawrence vydává na trestnou výpravu, zdaleka ještě netuší, jak moc ho tato noc změní

Žánr: Horor, Thriller
Režie: Joe Johnston
Hrají a postavy: Simon Merrells (Ben Talbot), Gemma Whelan (Gwenina služebná), Emily Bluntová (Gwen Conliffová), Benicio Del Toro (Lawrence Talbot), Mario Marin-Borquez (mladý Lawrence), Asa Butterfield (mladý Ben)
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.9.2022 00:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська