Sledovat film Vlčí bouda online

Přehrajte si film Vlčí bouda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vlčí bouda
  Sledovat Vlčí bouda online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Horor, psychologický, Science Fiction, Thriller
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Miroslav Macháček (tatínek), Tomáš Palatý (Dingo), Štěpánka Červenková (Babeta), Jan Bidlas (Jan), Rita Dudusová (Gitka), Irena Mrozková (Linda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Fantastické dobrodružství v zajetí sněhu.

Do Vlčí boudy, staré horské chaty se symbolickým názvem, umístila režisérka a spoluautorka scénáře Věra Chytilová děj filmu, který natočila v roce 1986 na námět Daniely Fischerové. Jedenáct mladých, pečlivě vybraných účastníků lyžařského kursu prožívá pod taktovkou vedoucího a dvou instruktorů snad nejdramatičtější chvíle svého života. Skupina dospívajících, v níž je jeden od druhého záměrně vzdalován, je v atmosféře narůstajícího napětí a podezírání dováděna až do situace, v níž se bude muset rozhodnout, zda pro osobní záchranu obětuje jednoho ze svého středu. V tu chvíli bude záležet už jen na nich, jak "úspěšný" bude experiment, který se začal odvíjet ve chvíli, kdy je rodiče svěřili do péče vedoucích - tří podivných bytostí...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski