Sledovat film Stíhán a podezřelý online

Přehrajte si film Stíhán a podezřelý online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, psychologický Stíhán a podezřelý na CS Film!
  Trailer k filmu Stíhán a podezřelý   Sledovat Stíhán a podezřelý online
Žánr:
drama, krimi, psychologický
Režie:
Zbyněk Brynych
Hrají a postavy:
Jiří Adamíra (Ing. Trojan), Ilja Prachař (Capt. Hardt), Regina Rázlová (Eva Trojanová), Jiří Lábus (Police operative), Jan Přeučil (Adonis), Milan Riehs (Kalenda)
Země:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Český psychologický film s kriminální zápletkou, vypráví drama muže na útěku, který je podezřelý z vraždy manželky.

Po ing. Trojanovi bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Je totiž podezřelý, že zavraždil svou manželku, a po ukončení služební cesty nenastoupil do zaměstnání - zmizel. Kriminalisté mezitím zjistí, že vážně nemocná paní Trojanová zemřela přirozenou smrtí a pokoušejí se o tom uvědomit skrývajícího se muže. Stopa vede do severních Čech, kde ing. Trojan pracoval na projektu přemístění katedrály v Mostě. Vyčerpaný a nemocný muž se skrývá v objektech určených k demolici...
Hodnocení:
47 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.