Sledovat film Vesmír mezi námi online

Přehrajte si film Vesmír mezi námi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, romantický, science fiction Vesmír mezi námi na !
  Trailer k filmu Vesmír mezi námi   Sledovat Vesmír mezi námi online
Žánr:
dobrodružný, drama, romantický, science fiction
Režie:
Peter Chelsom
Hrají a postavy:
Carla Guginová, Brittany Robertsonová, Gary Oldman, Asa Butterfield (Gardner Elliot), Janet Montgomery, B.D. Wong
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
V tomto meziplanetárním dobrodružství se raketoplán vydává na svou první misi - kolonizovat Mars. Hned po startu však jedna astronautka zjistí, že je těhotná. Krátce po přistání zemře při komplikovaném porodu prvního člověka narozeného na rudé planetě. A tajemství, kdo je otcem dítěte, si bere s sebou na věčnost. Takto začíná mimořádný život Gardnera Elliota, zvídavého a vysoce inteligentního chlapce, který za své velmi nekonvenční šestnáctileté dětství potká dohromady jen čtrnáct lidí. Gardner se při online pátrání po svém otci a domovské planetě, kterou nikdy nepoznal, spřátelí s Tulsou, života znalou dívkou z Colorada. A nakonec přichází i šance podívat se na matičku Zemi...
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.