Sledovat film Vážení přátelé, ano online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Vážení přátelé, ano
  Trailer k filmu Vážení přátelé, ano   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Milan Lasica (Bohouš Fisher), Jana Hlaváčová (Anděla), Rudolf II. Hrušínský (Bohoušův otec), Jiří Kodet (Pan Římský), František Řehák (Evžen Dlask), Július Satinský (Doktor Berka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Česká satirická tragikomedie o muži, který nechtěl být náměstkem, ale řemeslníkem, aby se nakonec stal ředitelem.

Během výměny funkcí v podniku na výrobu zdravotní keramiky Fortuna se samostatný referent Bohouš Fisher stane náměstkem nového ředitele Evžena Dlaska. Jenže Bohouš není tak úplně přesvědčený, že to je právě to, co by chtěl dělat. Jeho snem je spíše nějaká užitečnější, tvůrčí práce, například stavba kachlových kamen. Takže zatímco řeší všemožné problémy pracovní, například s opařenou mileneckou dvojicí, i soukromé, třeba se školními problémy svých dcer, nechá si přivézt nářadí ke stavbě kamen, sežene si odbornou literaturu a pustí se do práce.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski