Film Vážení přátelé, ano

Sledovat film
Vážení přátelé, ano
online

Přehrajte si film Vážení přátelé, ano online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1333 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Česká satirická tragikomedie o muži, který nechtěl být náměstkem, ale řemeslníkem, aby se nakonec stal ředitelem.
Během výměny funkcí v podniku na výrobu zdravotní keramiky Fortuna se samostatný referent Bohouš Fisher stane náměstkem nového ředitele Evžena Dlaska. Jenže Bohouš není tak úplně přesvědčený, že to je právě to, co by chtěl dělat. Jeho snem je spíše nějaká užitečnější, tvůrčí práce, například stavba kachlových kamen. Takže zatímco řeší všemožné problémy pracovní, například s opařenou mileneckou dvojicí, i soukromé, třeba se školními problémy svých dcer, nechá si přivézt nářadí ke stavbě kamen, sežene si odbornou literaturu a pustí se do práce.

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Milan Lasica (Bohouš Fisher), Jana Hlaváčová (Anděla), Rudolf II. Hrušínský (Bohoušův otec), Jiří Kodet (Pan Římský), František Řehák (Evžen Dlask), Július Satinský (Doktor Berka)
Scénář: Ladislav Pecháček, Dušan Klein
Země: Československo
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko