Sledovat film Vážení přátelé, ano online

Přehrajte si film Vážení přátelé, ano online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vážení přátelé, ano
  Trailer k filmu Vážení přátelé, ano   Sledovat Vážení přátelé, ano online
Žánr:
Komedie
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Milan Lasica (Bohouš Fisher), Jana Hlaváčová (Anděla), Rudolf II. Hrušínský (Bohoušův otec), Jiří Kodet (Pan Římský), František Řehák (Evžen Dlask), Július Satinský (Doktor Berka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Česká satirická tragikomedie o muži, který nechtěl být náměstkem, ale řemeslníkem, aby se nakonec stal ředitelem.

Během výměny funkcí v podniku na výrobu zdravotní keramiky Fortuna se samostatný referent Bohouš Fisher stane náměstkem nového ředitele Evžena Dlaska. Jenže Bohouš není tak úplně přesvědčený, že to je právě to, co by chtěl dělat. Jeho snem je spíše nějaká užitečnější, tvůrčí práce, například stavba kachlových kamen. Takže zatímco řeší všemožné problémy pracovní, například s opařenou mileneckou dvojicí, i soukromé, třeba se školními problémy svých dcer, nechá si přivézt nářadí ke stavbě kamen, sežene si odbornou literaturu a pustí se do práce.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski