Sledovat film Kam, pánové, kam jdete? online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kam, pánové, kam jdete?
  Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Karel Heřmánek (Jan Kolvara), Soňa Valentová (Kolvarova manželka Madla), Miroslava Pleštilová (Kolegyně Eliška), Antonín Procházka (Robert), Zuzana Geislerová (Šárka Vaňková), Oldřich Vlach (Šéf Crha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Hořká česká komedie o dálkových pochodech, pracovních i osobních problémech a nevhodné obuvi.

Dokážete úspěšně absolvovat dálkový pochod na sto kilometrů? Architekt Kolvara při tom pochodování stihl rozebírat a řešit své osobní i pracovní problémy a málem se dopustil manželské nevěry. Režisér Karel Kachyňa se po Dobrém světle znovu pokusil o komedii s morálně etickým apelem. I napodruhé mu to vyšlo.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko