Sledovat film Válka a. s. online

Přehrajte si film Válka a. s. HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi, thriller Válka a. s. na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Válka a. s.   Sledovat Válka a. s. online
Žánr:
akční, drama, komedie, krimi, thriller
Režie:
Joshua Seftel
Hrají a postavy:
John Cusack (Hauser), Hilary Duffová (Yonica Babyyeahová), Marisa Tomeiová (Natalie Hegalhuzenová), Joan Cusacková (Marsha Dillonová), Dan Aykroyd (viceprezident), Sergej Trifunovic (Ooq-Mi-Fay Taqnufmini)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Americká válka = americký byznys

Co je největší byznys na světě? Zdá se, že nejspíš válka. Přijet do zaostalé země, která má samozřejmě slušnou zásobu ropy, uklidnit občanskou válku, dosadit do čela země někoho, kdo bude dělat, co potřebujete - to je cesta k tomu, aby se peníze začaly sypat. Občas je potřeba někoho nepohodlného odstranit, ale to není problém, stačí povolat Branda Hausera, ten se o to postará. Jako právě teď. Jeho úkolem je zlikvidovat ropného magnáta, uspořádat veletrh, vdát mladou popovou zpěvačku, okouzlit půvabnou novinářku a jen tak mimochodem ji zachránit ze zajetí teroristů, kteří mají dost zvláštní požadavky (jako například hráče pro svůj basketbalový tým), a pokusit se během toho všeho nezbláznit.
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski