Sledovat film V Bruggách online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film V Bruggách
  Trailer k filmu V Bruggách   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Martin McDonagh
Hrají a postavy:
Elizabeth Berringtonová (Natalie), Rudy Blomme (prodavač lístků), Olivier Bonjour (režisér), Mark Donovan (muž s nadváhou), Ann Elsleyová (žena s nadváhou), Colin Farrell (Ray)
Scénář:
Martin McDonagh
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Vidět Bruggy a zemřít!

Po jedné fušce v Londýně jsou nájemní zabijáčci Ray a Ken pověřeni svým drsným šéfem Harrym, aby se schovali v Bruggy. Zatímco Ken si užívá klidného prostředí a památek, upovídaný a akční Ray je malebným městem víc než znechucen, a proto se rozhodne vymyslet dobrodružství. Netrvá dlouho a Ray se potuluje s turisty, začne si s místní kráskou, mlátí jejího bývalého kluka skinheada a paří s americkým trpaslíkem, který zde natačí surrealistický film. Dovolená se však zkomplikuje, když Ray zjistí, že Harry ho chce mrtvého a Ken má tuto prácičku udělat. Samozřejmě, že Harry nepočítal s tím, že se Ray s Kenem na výletě tak spřátelí. No, a tak se Harry naučí těžkou lekci - všechno si musíš udělat sám...
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko