Sledovat film V Bruggách online

Přehrajte si film V Bruggách HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, krimi, thriller V Bruggách na ČT1!
  Trailer k filmu V Bruggách   Sledovat V Bruggách online
Žánr:
drama, komedie, krimi, thriller
Režie:
Martin McDonagh
Hrají a postavy:
Elizabeth Berringtonová (Natalie), Rudy Blomme (prodavač lístků), Olivier Bonjour (režisér), Mark Donovan (muž s nadváhou), Ann Elsleyová (žena s nadváhou), Colin Farrell (Ray)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Vidět Bruggy a zemřít!

Po jedné fušce v Londýně jsou nájemní zabijáčci Ray a Ken pověřeni svým drsným šéfem Harrym, aby se schovali v Bruggy. Zatímco Ken si užívá klidného prostředí a památek, upovídaný a akční Ray je malebným městem víc než znechucen, a proto se rozhodne vymyslet dobrodružství. Netrvá dlouho a Ray se potuluje s turisty, začne si s místní kráskou, mlátí jejího bývalého kluka skinheada a paří s americkým trpaslíkem, který zde natačí surrealistický film. Dovolená se však zkomplikuje, když Ray zjistí, že Harry ho chce mrtvého a Ken má tuto prácičku udělat. Samozřejmě, že Harry nepočítal s tím, že se Ray s Kenem na výletě tak spřátelí. No, a tak se Harry naučí těžkou lekci - všechno si musíš udělat sám...
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski