Film Útok žraloka

Sledovat film
Útok žraloka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejenže ničivé zemětřesení zapříčiní vlny Tsunami, které se řítí k pobřeží Kalifornie, ale zároveň hluboko pod povrchem zemské kůry uvolní ze ztraceného moře obrovská pravěká monstra. Jako hladoví žraloci se vrhají na vše, co jim přijde do cesty. Plavci, lidé na pláži, plachetnice... nic před nimi není v bezpečí, a tak se plavčík Doug se svým týmem vrhne na záchranu nejen před ničivou Tsunami, ale i před hladovým monstrem...

Žánr: Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: David Lister
Hrají a postavy: Renee Bowen (Yancey), Remi Broadway (Doug), Joel Amos Byrnes (Jason), Warren Christie (Chavez), Nicholas Cooper (Bryan), Jeff Gannon (Colin)
Scénář: Keith Shaw
Země: Austrálie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 32 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko