Film
Uprowadzona 2

Film Uprowadzona 2
  Trailer  k filmu Uprowadzona 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Uprowadzona 2

Tentokrát si přišli pro něj.
Liam Neeson se vrací jako Bryan Mills, vysloužilý agent CIA, který v Paříži zdecimoval albánský gang obchodující s divkami, aby záchranil svou unesenou dceru. O rok později, na výletu do Istanbulu, Millse překvapivě navštíví jeho dcera Kim a jeho exmanželka Lenore. Šťastné shledání se záhy promění v peklo na zemi když Murad, otec jednoho z padlých albánských zločinců, unese Lenore. Murad plánuje pomstu svého syna podle staré albánské tradice Gjakmarrja.

Originální název:

Taken 2

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Olivier Megaton
Hrají a postavy: Liam Neeson (Bryan Mills), Maggie Graceová (Kim), Famke Janssenová (Lenore), Leland Orser (Sam), Jon Gries (Casey), D.B. Sweeney (Bernie)
Země: Francie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: TV Puls
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina