Sledovat film Únos online

Přehrajte si film Únos online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Únos na !
  Trailer k filmu Únos   Sledovat Únos online
Žánr:
drama
Režie:
Mariana Čengel-Solčanská
Hrají a postavy:
Gabriela Dolná (Herecka), Jozef Domonkos (Prezidentov hovorca), Juraj Ďurdiak (Tajný funkcionár), Boris Farkaš (Predseda parlamentu), Kristína Farkašová (Predsedova asistentka), Ján Greššo (Prezident)
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2017
Popis:
Dozvědět se pravdu, znamená navždy ztratit iluze.

Film je inspirovaný skutečnými událostmi, únosem prezidentova syna a podezřelým propojením mezi zločinem, mafií, tajnou policií a mocí v polovině devadesátých let minulého století. Příběh začíná v momentě, kdy novinářka Marta najde před domem v igelitce zakrvácenou hlavu svého bratra. V té chvíli ještě netuší, že tento zločin je jen kouskem roztříštěné skládačky, jejíž součástí jsou také nejvyšší představitelé státní moci. Rozhodne se hledat pravdu na vlastní pěst a aniž by chtěla, znenadání se ocitne uprostřed hrozivého kruhu násilí. Spojení mafiánských praktik, tajné služby a politiky vedou ke smrti nevinných...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski