Film
Únos

Film Únos
  Trailer  k filmu Únos
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Únos

Velká osobnost současné dánské kinematografie přináší opět strhující psychologický thriller s realisticky vykreslenou atmosférou s neuvěřitelnou prací s neherci.
Realisticky vyobrazený příběh mužské posádky nákladní lodi, kterou přepadnou somálští piráti v Indickém oceánu. Životy jednotlivých členů posádky se náhle ocitají v rukách Somálců a stávají se jen předmětem nelítostného vyjednávání pirátů s vládou, sídlící v Kodani.

Originální název:

Kapringen

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Tobias Lindholm
Hrají a postavy: Johan Philip Asbak (Mikkel Hartmann), Soren Malling (Peter C. Ludvigsen), Dar Salim (Lars Vestergaard), Roland Moller (Jan Sorensen), Gary Skjoldmose Porter (Connor Julian), Abdihakin Asgar (Omar)
Scénář: Tobias Lindholm
Země: Dánsko
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Film Europe

Recenze filmu Únos:

Velice zajímavý film s mým oblíbeným hercem. Sice nemůžu říct, že si mě nějak extra získal, ale rozhodně má něco do sebe a musím říct, že tenhle film stojí za to vidět. Nemůžu se zaručit, že se bud elíbit všem, ale já jsem si ho užila a přišel mi moc zajímavý.
70% Katy86
V poslední době druhý zhlédnutý film, který si zahrává se somálskými piráty. Asi jste poznali, že narážím na Kapitána Phillipse, který byl velice povedený. Seveřané mají na látku trošičku drsnější pohled a dovoluji si tvrdit, že je to zde velmi znát. Celkem solidní thriller, který poutá zejména díky skvělému psychologickému vykreslení jednotlivých postav a donutí vás popřemýšlet, jak byste se v takové situaci zachovali vy.
70% anubiskt
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina