Sledovat film Tulák z širých plání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tulák z širých plání
  Trailer k filmu Tulák z širých plání   Sledovat 1331 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Thriller, Western
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (cizinec), Verna Bloomová (Sarah Beldingová), Marianna Hillová (Callie Traversová), Mitch Ryan (Dave Drake), Jack Ging (Morgan Allen), Stefan Gierasch (major Jason Hobart)
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Clint Eastwood jako podivný cizince s tajemnou minulostí, záhadnými úmysly a smrtelně přesnou muškou v jednom z nejlepších westernů sedmdesátých let.

Do malého městečka v poušti přijíždí záhadný cizinec. Nikdo neví, co ho sem přivedlo - a to nevěstí nic dobrého. Mezi místními lidmi se začíná šířit strach a panika, kterou každým okamžikem zesiluje jejich černé svědomí...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski