Sledovat film
Všichni prezidentovi muži
online

Film Všichni prezidentovi muži
  Trailer k filmu Všichni prezidentovi muži Trailer
Přehrajte si film Všichni prezidentovi muži HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 423 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Největší politická aféra i dech beroucí novinářský počin.
Politický thriller, jenž popisuje Aféru Watergate - největší politický průšvih dvacátého století... 17.června roku 1972 se z původně nedůležitého případu několika zatčených lupičů pozvolna začaly vynořovat kontury obřího skandálu, jenž postupně zkompromitoval řadu „prezidentových mužů“ a nakonec stál i křeslo samotného prezidenta USA, Richarda Nixona. Očima dvou investigativních žurnalistů deníku The Washington Post, Roberta Woodwarda a Carla Bernsteina sledujeme strhující a složité skládání střípků obludné korupční mozaiky..

Režie: Alan J. Pakula
Hrají a postavy: Dustin Hoffman (Carl Bernstein), Robert Redford (Bob Woodward), Jack Warden (Harry M. Rosenfeld), Martin Balsam (Howard Simons), Hal Holbrook (Deep Throat), Jason Robards (Ben Bradlee)
Země: USA
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 7.3.2023 00:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська