Sledovat film Samotář v Seattlu online

Přehrajte si film Samotář v Seattlu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Samotář v Seattlu
  Trailer k filmu Samotář v Seattlu   Sledovat Samotář v Seattlu online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Nora Ephronová
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Sam Baldwin), Ross Malinger (Jonah Baldwin), Rita Wilsonová (Suzy), Victor Garber (Greg), Tom Riis Farrell (Rob), Carey Lowellová (Maggie Baldwinová)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Někdy to může být i láska na první poslech!

Architekt Sam truchlí nad smrtí své ženy. Jeho malý syn chce, aby si táta někoho našel, a tak zavolá do oblíbeného nočního rozhlasového pořadu a přinutí tátu, aby promluvil do éteru. V autě ho uslyší mezi desetitisíci jiných také Annie, které Sam docela učaruje. Sam je přesvědčen o čarovné moci lásky a je tak trochu idealista, Annie je ryze praktická novinářka, která má o všem svoje pochybnosti. Ve filmu dochází k četným velmi zábavným scénám zachycujícím zvyklosti lidí při námluvách a schůzkách. Nočňátka v Seattlu pojednávají bez rozpaků a s humorem o jistém nazírání osudu - jsou-li si dva lidé souzeni, najdou jeden druhého, navzdory vzdálenosti, času anebo dokonce patřičnému úvodu.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski