Sledovat film Trable Petuniových online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Trable Petuniových
  Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Ash Christian
Hrají a postavy:
Thora Birchová (Vivian Petunia), Brittany Snowová (Robin McDougal), Eddie Kaye Thomas (Michael Petunia), Christine Lahtiová (Felicia Petunia), Michael Urie (George McDougal), Tobias Segal (Charlie Petunia)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Nekonvenční newyorská rodina se musí vyrovnat s vlastními pochybnostmi o životě, vztazích a naprosté nepředvídatelnosti lásky samotné. Petunia proplétá životy bratrů Charlieho, Adriana a Michaela, kteří se snaží zapomenout na všechno, co je učili jejich rodiče psychoanalytici.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski