Sledovat film
Prezidentské volby
online

Film Prezidentské volby
  Trailer k filmu Prezidentské volby Trailer
Přehrajte si film Prezidentské volby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 472 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Politika už není to, co bývala.
Ambiciózní snímek z produkce HBO nabízí pohled na kampaň republikánské strany před prezidentskými volbami ve Spojených státech v roce 2008. John McCain ztrácí na Baracka Obamu a jeho volební štáb se rozhodne upnout k dosud neznámé postavě aljašské guvernérky Sarah Palinové. Sebevědomá a schopná osobnost sice zprvu dodá kampani potřebný náboj, posléze se však začne zmítat ve svých absurdních výrocích, které ji světově proslavily. Snímek ukazuje, jak fungují politické kampaně, a zdůrazňuje v některých pohledech výstřední a kontroverzní postavu Sarah Palinové. Tehdejším šéfem McCainovy volební kampaně byl označen za pravdivé zobrazení příběhu, který se tehdy odehrál. Důraz na věrné zachycení tématu je znát i ve výjimečném hereckém ztvárnění aljašské guvernérky, již na plátně naprosto přesně oživila vynikající herečka Julianne Mooreová.

Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Julianne Mooreová (Sarah Palinová), Woody Harrelson (Steve Schmidt), Ed Harris (John McCain), Peter MacNicol (Rick Davis), Jamey Sheridan (Mark Salter), Sarah Paulsonová (Nicolle Wallaceová)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko