Film Prezidentské volby

Sledovat film
Prezidentské volby
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Politika už není to, co bývala.
Ambiciózní snímek z produkce HBO nabízí pohled na kampaň republikánské strany před prezidentskými volbami ve Spojených státech v roce 2008. John McCain ztrácí na Baracka Obamu a jeho volební štáb se rozhodne upnout k dosud neznámé postavě aljašské guvernérky Sarah Palinové. Sebevědomá a schopná osobnost sice zprvu dodá kampani potřebný náboj, posléze se však začne zmítat ve svých absurdních výrocích, které ji světově proslavily. Snímek ukazuje, jak fungují politické kampaně, a zdůrazňuje v některých pohledech výstřední a kontroverzní postavu Sarah Palinové. Tehdejším šéfem McCainovy volební kampaně byl označen za pravdivé zobrazení příběhu, který se tehdy odehrál. Důraz na věrné zachycení tématu je znát i ve výjimečném hereckém ztvárnění aljašské guvernérky, již na plátně naprosto přesně oživila vynikající herečka Julianne Mooreová.

Žánr: Životopisný, Drama, Historický
Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Julianne Mooreová (Sarah Palinová), Woody Harrelson (Steve Schmidt), Ed Harris (John McCain), Peter MacNicol (Rick Davis), Jamey Sheridan (Mark Salter), Sarah Paulsonová (Nicolle Wallaceová)
Scénář: Danny Strong, John Heilemann, Mark Halperin
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko