Sledovat film Nástupce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nástupce
  Trailer k filmu Nástupce   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický
Režie:
Jay Roach
Hrají a postavy:
Bryan Cranston (Lyndon B. Johnson), Anthony Mackie (Martin Luther King, Jr.), Bradley Whitford (Hubert Humphrey), Melissa Leová (Lady Bird Johnson), Stephen Root (J. Edgar Hoover), Frank Langella (Sen. Richard Russell)
Scénář:
Robert Schenkkan
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Strhující pohled na první rok vlády prezidenta Lyndona B. Johnsona. Ten skládá přísahu ihned po atentátu na JFK, podporuje eskalaci konfliktu ve Vietnamu a vyvažuje protichůdné zájmy narážející na vydání jeho zákona o občanských právech.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko