Sledovat film Tmavomodrý svět online

Přehrajte si film Tmavomodrý svět HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, romantický, válečný Tmavomodrý svět na ČT1!
  Trailer k filmu Tmavomodrý svět   Sledovat Tmavomodrý svět online
Žánr:
akční, drama, romantický, válečný
Režie:
Jan Svěrák
Hrají a postavy:
Ondřej Vetchý (František Sláma), Kryštof Hádek (Karel Vojtíšek), Tara Fitzgeraldová (Susan), Charles Dance (Bentley), Oldřich Kaiser (Jan Machatý), David Novotný (Bedřich Mrtvý)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Příběh o přátelství novodobých rytířů

Hlavními postavami tohoto příběhu československých stíhacích pilotů za druhé světové války je dvojice přátel - František Sláma a mladší Karel Vojtíšek. Oba museli odevzdat svá letadla hitlerovcům, oba prchají do Anglie, oba bojují proti nepříteli, oba poznávají půvabnou Susan...

O nich, jejich druzích, a také o tom, jaká čekala naše zahraniční letce "odměna" brzy po vítězném návratu do vlasti, vypráví tento koprodukční velkofilm osvědčené autorské dvojice Jana a Zdeňka Svěrákových.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski