Sledovat film Tmavomodrý svět online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tmavomodrý svět
  Trailer k filmu Tmavomodrý svět   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Romantický, Válečný
Režie:
Jan Svěrák
Hrají a postavy:
Ondřej Vetchý (František Sláma), Kryštof Hádek (Karel Vojtíšek), Tara Fitzgeraldová (Susan), Charles Dance (Bentley), Oldřich Kaiser (Jan Machatý), David Novotný (Bedřich Mrtvý)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Příběh o přátelství novodobých rytířů

Hlavními postavami tohoto příběhu československých stíhacích pilotů za druhé světové války je dvojice přátel - František Sláma a mladší Karel Vojtíšek. Oba museli odevzdat svá letadla hitlerovcům, oba prchají do Anglie, oba bojují proti nepříteli, oba poznávají půvabnou Susan...

O nich, jejich druzích, a také o tom, jaká čekala naše zahraniční letce "odměna" brzy po vítězném návratu do vlasti, vypráví tento koprodukční velkofilm osvědčené autorské dvojice Jana a Zdeňka Svěrákových.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski