Sledovat film
Tmavě červená
online

Film Tmavě červená
  Trailer k filmu Tmavě červená Trailer
Přehrajte si film Tmavě červená online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Současný Řím 70. let. Zatímco v prázdném baru končí zkouška jazzového orchestru, společnost psychologů pořádá veřejnou seanci s věhlasnou telepatkou. Město se noří do tmy, kolem pustého náměstí s kašnou prochází pianista, v dáli zní výkřik smrtelné úzkosti. Muž běží po schodech, nahoře nalézá zohavenou mrtvolu. Jediné, co ví, je vědomí, že z místnosti zmizela olejomalba. Pianista se rozhodne vraždu vyřešit na vlastní pěst, od té doby se propadá do labyrintu záhad, který lemuje poetika římské ulice i hrůzné dílo maniakálního zabijáka.

Originální název:

Profondo rosso

Režie: Dario Argento
Hrají a postavy: David Hemmings (Marcus Daly), Daria Nicolodiová (Gianna Brezzi), Gabriele Lavia (Carlo), Macha Mérilová (Helga Ulmann), Eros Pagni (Supt. Calcabrini), Giuliana Calandraová (Amanda Righetti)
Země: Itálie
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська