Film
Borsalino

Film Borsalino
  Trailer  k filmu Borsalino
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dva gangsteři, jedna žena a příliš malá Marseille.
Film zachycuje prostředí Marseille v roce 1930, kdy osud svede dohromady dva drobné podvodníky v souboji o ženu. Spolu sfixlují koňské dostihy, což je přivede k práci pro bossy místních gangů. Když se však rozhodnou rozjet svůj vlastní kšeft, začínají postupně měnit svůj bezstarostný přístup k zločinu.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Jacques Deray
Hrají a postavy: Jean-Paul Belmondo (François Capella), Alain Delon (Roch Siffredi), Catherine Rouvelová (Lola), Françoise Christopheová (Simone Escarguelová), Corinne Marchandová (paní Rinaldiová), Laura Adani (paní Siffrediová matka od Rocha)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina