Sledovat film Strážci Galaxie online

Přehrajte si film Strážci Galaxie HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction Strážci Galaxie na HBO3!
  Trailer k filmu Strážci Galaxie   Sledovat Strážci Galaxie online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction
Režie:
James Gunn
Hrají a postavy:
Chris Pratt (Peter Quill (Roman Říčař)), Zoe Saldanaová (Gamora (Antonie Talacková)), Dave Batista (Drax (Martin Zahálka)), Vin Diesel (Groot (Tomáš Bartůněk)), Bradley Cooper (Rocket (David Novotný)), Lee Pace (Ronan (Petr Lněnička))
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Každý hrdina musí nějak začít.

Na odvážného dobrodruha Petera Quilla je vypsána vysoká odměna poté, co mocnému padouchovi Ronanovi, jež kuje plány na zničení galaxie, ukradne před nosem tajemný orb. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů - po zuby ozbrojeným mývalem Rocketem, humanoidním stromem Grootem, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc orbu a hrozbu, která se v něm skrývá a může znamenat zkázu celého vesmíru, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupinka Strážců táhla za jeden provaz a pokusila se v posledním zoufalém boji zachránit osud celé galaxie.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
HBO3 HBO3 Archív a všechna videa pořadů televize HBO3 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.