Film Strážci Galaxie

Sledovat film
Strážci Galaxie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý hrdina musí nějak začít.
Na odvážného dobrodruha Petera Quilla je vypsána vysoká odměna poté, co mocnému padouchovi Ronanovi, jež kuje plány na zničení galaxie, ukradne před nosem tajemný orb. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů - po zuby ozbrojeným mývalem Rocketem, humanoidním stromem Grootem, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc orbu a hrozbu, která se v něm skrývá a může znamenat zkázu celého vesmíru, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupinka Strážců táhla za jeden provaz a pokusila se v posledním zoufalém boji zachránit osud celé galaxie.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Science Fiction
Režie: James Gunn
Hrají a postavy: Chris Pratt (Peter Quill (Roman Říčař)), Zoe Saldanaová (Gamora (Antonie Talacková)), Dave Batista (Drax (Martin Zahálka)), Vin Diesel (Groot (Tomáš Bartůněk)), Bradley Cooper (Rocket (David Novotný)), Lee Pace (Ronan (Petr Lněnička))
Scénář: Andy Lanning, Nicole Perlman, Dan Abnett, James Gunn
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 80 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko