Sledovat film
Takí normálni zabijaci
online

Film Takí normálni zabijaci
  Trailer k filmu Takí normálni zabijaci Trailer
Přehrajte si film Takí normálni zabijaci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 531 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nick a Mallory byli nejmasovějšími vrahy v dějinách Ameriky. Média z nich udělala superhvězdy.
Mallory neměla mnoho důvodů být šťastná. Otec ji tyranizoval a sexuálně obtěžoval, matka nepodnikala nic na dceřinu obranu. Když se dívka náhodně setkala s Mickeym, byla z toho láska na první pohled. Ještě téhož večera si tajně vypůjčili auto Malloryina otce a vyrazili na projížďku. Otec nahlásil krádež policii, uprchlíci byli dopadeni a Mickey putoval za mříže. Podařilo se mu však utéct, a tak se zanedlouho znovu objevil u Mallory. Jejich setkání mělo hrůzný průběh: nejprve zbili dívčina otce, pak ho utopili v akváriu, a poté přišla na řadu matka - tu polili v posteli benzínem a Mallory ji zapálila. Mladí milenci se dávají na útěk a nechávají za sebou další mrtvé. Jejich řádění sledují sdělovací prostředky, policie je jim na stopě...

Režie: Oliver Stone
Hrají a postavy: Woody Harrelson (Mickey Knox), Juliette Lewisová (Mallory Knoxová), Tom Sizemore (detektiv Jack Scagnetti), Rodney Dangerfield (Ed Wilson otec od Mallory), Everett Quinton (zástupce dozorce věznice Wurlitzer), Jared Harris (kluk z Londýna)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 30.10.2022 22:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська