Film Tajemství ztraceného medailonu

Sledovat film
Tajemství ztraceného medailonu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na prázdninách Alex Sterling a jeho přátelé nachází starý deník, který po sobě zanechal nedávno zesnulý dědeček Alexe. Dočtou se tam o existenci legendárního medailonu, který původně patřil biblickému Králi Šalomounovi z Izraele.Následují mnohá dobrodružství po té, co naleznou stopy vedoucí k místu posledního odpočinku legendárního medailonu. Jejich dobrodružství je zavede do jeskyní, tajných chodeb, k cestám přes řeky a vodopády. Nakonec jsou je překvapí Alexův nepřítel strýc Archer a jeho parťák, Riley Jones."

Žánr: Akční, Dobrodružný, Rodinný
Režie: Clayton Miller
Hrají a postavy: Bradley Dorsey (Alex Sterling), Chris Ebling (Scott), Misty Lockheart (Dana), Lora E. Keady (Chris), Jon Brown (Howard), Benny Costanza (Archer Sterling)
Scénář: Bradley Day, Clayton Miller
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko