Sledovat film Tajemství ztraceného medailonu online

Přehrajte si film Tajemství ztraceného medailonu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, akční, dobrodružný Tajemství ztraceného medailonu na Filmbox Plus!
  Sledovat Tajemství ztraceného medailonu online
Žánr:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, akční, dobrodružný
Režie:
Clayton Miller
Hrají a postavy:
Bradley Dorsey (Alex Sterling), Chris Ebling (Scott), Misty Lockheart (Dana), Lora E. Keady (Chris), Jon Brown (Howard), Benny Costanza (Archer Sterling)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Na prázdninách Alex Sterling a jeho přátelé nachází starý deník, který po sobě zanechal nedávno zesnulý dědeček Alexe. Dočtou se tam o existenci legendárního medailonu, který původně patřil biblickému Králi Šalomounovi z Izraele.Následují mnohá dobrodružství po té, co naleznou stopy vedoucí k místu posledního odpočinku legendárního medailonu. Jejich dobrodružství je zavede do jeskyní, tajných chodeb, k cestám přes řeky a vodopády. Nakonec jsou je překvapí Alexův nepřítel strýc Archer a jeho parťák, Riley Jones."
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski