Sledovat film Kung Fu Panda 2 online

Přehrajte si film Kung Fu Panda 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Kung Fu Panda 2 na Prima Cool!
  Trailer k filmu Kung Fu Panda 2   Sledovat Kung Fu Panda 2 online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Jennifer Yuh
Hrají a postavy:
Jack Black (Po (hlas)), Angelina Jolieová (tygřice (hlas)), Dustin Hoffman (Shifu (hlas)), Gary Oldman (Lord Shen (hlas)), Jackie Chan (opice (hlas)), Seth Rogen (Mantis (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Dvojnásobně pandastické.

Po si plnými doušky užívá život legendárního Dračího bojovníka, který společně s pěti přáteli, Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opičákem, hájí rodné údolí. Všudypřítomnou pohodu ale naruší zprávy o zlosynovi, který plánuje krádež mocné zbraně, jež by mu mohla pomoci dobýt Čínu a zničit umění kung fu. Po společně s Pěti postrachy vyráží na strastiplnou pouť napříč Čínou, na jejímž konci čeká mocný nepřítel. Jak ale mohou přeborníci kung fu zničit zbraň, která je odolná vůči tomu, co ovládají nejlépe? Po musí zapátrat v minulosti a ve svých kořenech, na které úspěšně zapomněl. Jedině tak může získat schopnosti, které mu dají šanci na vítězství.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski