Sledovat film Tah pěšcem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tah pěšcem
  Trailer k filmu Tah pěšcem   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Edward Zwick
Hrají a postavy:
Tobey Maguire (Bobby Fischer), Liev Schreiber (Boris Spassky), Michael Stuhlbarg (Paul Marshall), Peter Sarsgaard (otec Bill Lombardy), Edward Zinoviev (Efim Geller), Alex Gorchkov (Iivo Nei)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Bitva, která psala historii studené války.

Bobby Fischer byl svého času nejlepším šachistou Spojených států amerických. Ze zázračného dítěte vyrostl geniální šachista, který se odvážil postavit se v průběhu studené války ruským šampionům. Na cestě k vzestupu mu byly největším nepřítelem jeho psychotické stavy způsobené prohlubující se paranoiou. Roku 1972 se utkal na mistrovství světa v šachu s ruským šampionem Borisem Spasským. Jejich partie vstoupila nejen do dějin šachu, ale i studené války.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko