Sledovat film
Hačikó - příběh psa
online

Film Hačikó - příběh psa
  Trailer k filmu Hačikó - příběh psa Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají "Hači", doprovází svého pána Parkera Wilsona, univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu, která se traduje dodnes. Legendu o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.

Žánr: Drama, Rodinný
Hrají a postavy: Richard Gere (Parker Wilson), Joan Allenová (Cate Wilson), Cary-Hiroyuki Tagawa (Ken), Sarah Roemerová (Andy Wilson), Jason Alexander (Carl), Erick Avari (Shabir)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko