Film
Hačikó - příběh psa

Film Hačikó - příběh psa
  Trailer  k filmu Hačikó - příběh psa
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Richard Gere v dojemném příběhu psí věrnosti, který se navěky zapsal do lidských srdcí.
Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají "Hači", doprovází svého pána Parkera Wilsona, univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu, která se traduje dodnes. Legendu o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.

Originální název:

Hachiko: A Dog's Story

Hrají a postavy: Richard Gere (Parker Wilson), Joan Allenová (Cate Wilson), Cary-Hiroyuki Tagawa (Ken), Sarah Roemerová (Andy Wilson), Jason Alexander (Carl), Erick Avari (Shabir)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 84 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina