Sledovat film Hačikó - příběh psa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hačikó - příběh psa
  Trailer k filmu Hačikó - příběh psa   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Richard Gere (Parker Wilson), Joan Allenová (Cate Wilson), Cary-Hiroyuki Tagawa (Ken), Sarah Roemerová (Andy Wilson), Jason Alexander (Carl), Erick Avari (Shabir)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Tenhle mimořádný pes, jemuž přezdívají "Hači", doprovází svého pána Parkera Wilsona, univerzitního profesora, každé ráno na nádraží a odpoledne se tam vrací, aby ho přivítal. Jednoduchý pravidelný rituál je však náhle přerušen a právě to, co následuje, udělalo z Hačikóva příběhu legendu, která se traduje dodnes. Legendu o věrné oddanosti psa ke svému pánovi a o tom, jak se ten nejobyčejnější rituál může stát největším a nejčistším vyznáním lásky.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko