Film Světová invaze

Sledovat film
Světová invaze
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

To není válka. To je boj o přežití.
Po mnoho let byly zaznamenány případy pozorování UFO po celém světě - Buenos Aires, Soul, Francie, Německo, Čína. Ale v roce 2011 se to, co kdysi bylo jen pozorováními, stane hroznou realitou, když je země napadena neznámými silami. Jak lidé všude na světě přihlížejí tomu, že jsou dobývána největší města, tak se Los Angeles stane poslední výspou lidstva v bitvě, kterou nikdo nečekal. Závisí to na námořním seržantovi a jeho nové četě, aby zastavili další postup, i když bojují proti takovému nepříteli, s jakým se nikdy předtím nesetkali.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction
Režie: Jonathan Liebesman
Hrají a postavy: Aaron Eckhart (rotmistr Michael Nantz), Ramon Rodriguez (poručík William Martinez), Will Rothhaar (desátník Lee Imlay), Cory Hardrict (desátník Jason Lockett), Jim Parrack (LCpl. Peter Kerns), Gino Anthony Pesi (desátník Nick Stavrou)
Scénář: Christopher Bertolini
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko