Film Světla páteční noci

Sledovat film
Světla páteční noci
online

Přehrajte si film Světla páteční noci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 134 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pro toho, kdo přichází z ničeho, neznamená vyhrát všechno. Pro něj je to ta jediná možná cesta.
Držitel Oscara producent Brian Grazer a režisér Peter Berg se spojili s dalším držitelem Ceny Akademie Billym Bobem Thorntonem, aby společně vytvořili dílo, které prestižní časopis Newsweek zařadil mezi "Deset nejlepších filmů roku". Světla páteční noci vypráví o partě kamarádů, kteří si říkají Panteři z Permian High. Jsou nejlepším týmem amerického fotbalu v historii Texasu a mají před sebou sezónu 1988. Pro mladíky z mužstva znamená každý zápas šanci vymanit se z pout maloměsta a naplnit prchavý sen sportovní slávy, jejíž vrchol mohou dosáhnout ještě než jim bude osmnáct let. Film vykresluje barvitý portrét Odessy a jí podobných měst v celé Americe. Naděje jejich obyvatel ožívají každý podzim jednou týdně pod oslnivými světly páteční noci.

Žánr: Akční, Drama
Režie: Peter Berg
Hrají a postavy: Billy Bob Thornton (Coach Gary Gaines), Lucas Black (Mike Winchell), Garrett Hedlund (Don Billingsley), Derek Luke (Boobie Miles), Jay Hernandez (Brian Chavez), Lee Jackson (Ivory Christian)
Scénář: Peter Berg, David Aaron Cohen, Buzz Bissinger
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko