Sledovat film
Zpátky do ringu
online

Film Zpátky do ringu
  Trailer k filmu Zpátky do ringu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

30 let trvající rivalita.
Henry "Razor" Sharp a Billy "The Kid" McDonnen byli před 30 lety soupeři v ringu i mimo něj. Vzájemnou bilanci měli 1-1, a když se měl konat rozhodující duel, Sharp těsně před ním ohlásil konec kariéry. Dnes dostali možnost uvést své postavy do sportovní videohry. Razor dostane slib, že se tam s Kidem nepotká, navzdory tomu se tam Kid objeví a po slovní rozmíšce se ve studiu poperou. Celý incident je natočený na video a uložený na internetu, během několika málo hodin má snímek tisíce zhlédnutí a ziskuchtivý promotér Dante začne spřádat plány, jak staré bardy přimět k zápasu v ringu.

Žánr: Komedie, Sport
Režie: Peter Segal
Hrají a postavy: Jim Lampley (on sám), Sylvester Stallone (Henry 'Razor' Sharp), Robert De Niro (Billy 'The Kid' McDonnen), Rich Little (boxující hlasatel), Ireland Baldwin (mladý Sally), Anthony Bean (Dante Slate Sr.)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 3.12.2022 00:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська