Sledovat film
Staříci
online

Film Staříci
  Trailer k filmu Staříci Trailer
Přehrajte si film Staříci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 427 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Spravedlnost na sebe někdy nechá dlouho čekat. Dva bývalí odbojáři a kamarádi v gerontské roadmovie za hořkosladkou odplatou.
Z USA přilétá na pražskou Ruzyň emigrant Vlastimil Reiner, válečný veterán a bývalý politický vězeň. Na letišti na něj čeká dávný kamarád z protikomunistického odboje Tonda. Záhy vyjde najevo, že Vlasta přijel do Česka uskutečnit poslední misi svého života. Chce najít a zabít bývalého komunistického prokurátora Mráze, kterého porevoluční soudy nedokázaly nebo nechtěly za jeho .zločiny z 50. let potrestat. Vlasta přemluví Tondu, aby mu s akcí pomohl. Upraví starou obytnou dodávku a vyrazí na pro ně velmi obtížnou cestu za odplatou.

Žánr: Komedie, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Jiří Schmitzer (Vlastimil Reiner), Ladislav Mrkvička (Antonín Trcka), Dušan Kaprálik (Václav Mráz), Milena Steinmasslová (Mrázova dcera), Michal Suchánek (Tonduv syn), Pavel Batěk (Ruzicka)
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 28.2.2023 21:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська