Sledovat film
Buko
online

Film Buko
Přehrajte si film Buko HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 476 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Buko

Laskavá komedie o štěstí, vnitřní svobodě a odvaze žít naplno.
Autorský snímek vypráví o Jarmile, která se ocitne v bodě, kdy se musí rozhodnout, zda zbytek života už jen trpělivě, submisivně, ideálně při zapnuté televizi přečká, nebo se vzepře očekávání okolí a pustí se do zcela nečekaného dobrodružství. Do života jí totiž i k jejímu překvapení vstoupí vysloužilý cirkusový kůň Buko. Tato změna je prvním krokem na její cestě k duševní svobodě.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Alice Nellis
Hrají a postavy: Anna Cónová (Jarmila), Martha Issová (Tereza), Martin Kubačák (Tulicův mladší syn Karel), Petra Špalková (Tamara), Jan Cina (loutkář Tomáš), Lenka Termerová
Scénář: Alice Nellis
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 10.12.2023 20:15

Recenze filmu Buko:

Krásný pohodový film. Pro tvorbu Alice Nellis mám slabost a zde jsem dostal opět příjemnou podívanou podle osvědčené šablony. Velmi příjemné překvapení je tu obsazení, neokoukaní Anna Cónová a Martin Kubačák a k nim skvělá Martha Issová a výborná Petra Špalková. Shlédli jsme doma v plné sestavě a dostalo se mi mnoha vysvětlení, co a jak je ohledně koně v pořádku, takže i po této stránce to odfláknuté není.
20% master19
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina