Film Stan Helsing

Sledovat film
Stan Helsing
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Stan Helsing, jehož největší problém tkví v tom, že si ho všichni pletou s o něco slavnějším Van Helsingem, pracuje v půjčovně videokazet. Při odjezdu na Halloween párty dostane od šéfa pár kazet s úkolem doručit je téměř na druhý konec města. Stan, ač nerad, kazety bere s sebou do auta a s trojicí kumpánů je jede doručit. A tím to vše začíná. Film, který se snaží parodovat nejlepší horory posledních let. Bláznivé šílenství v městské čtvrti, kde se všichni bojí zůstat po půlnoci a také se bojí usnout. Největší záporáci všech dob na ně totiž čekají, aby jim ze života udělali peklo. Peklo opravdu nastane, ale pro všechny zúčastněné.

Žánr: Horor, Komedie
Režie: Bo Zenga
Hrají a postavy: Steve Howey (Stan Helsing), Diora Bairdová (Nadine), Kenan Thompson (Teddy), Desi Lydic (Mia), Leslie Nielsen (Kay), Kit Zenga (sirotek)
Scénář: Bo Zenga
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 36 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko