Sledovat film
Méďa
online

Film Méďa
  Trailer k filmu Méďa Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Prvmí hraný film tvůrce seriálu Griffinovi.
Joh byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek - John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život, na holky, na práci a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori, která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá.

Žánr: Komedie, Fantasy
Režie: Seth MacFarlane
Hrají a postavy: Mark Wahlberg (John), Mila Kunisová (Lori Collins), Seth MacFarlane (Ted (hlas)), Joel McHale (Rex), Giovanni Ribisi (Donny), Patrick Warburton (chlap)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 18.9.2022 00:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська