Sledovat film Stalo se online

Přehrajte si film Stalo se online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, science fiction Stalo se na !
  Trailer k filmu Stalo se   Sledovat Stalo se online
Žánr:
drama, science fiction
Režie:
M. Night Shyamalan
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg, Zooey Deschanelová (Elliot Moore), John Leguizamo, Ashlyn Sanchezová, Tony Devon, Betty Buckleyová
Země:
Indie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Mohli jsme to vycítit. Viděli jsme znamení. A teď se to stalo.

Mohli jste to vycítit šestým smyslem, viděli jste znamení a teď se to stalo. Na světě se objevila úplně nová epidemie - rychle se šíří a je smrtelná. Jejím nejhorším symptomem je pak naprostá ztráta základního pudu každého jedince - pudu sebezáchovy. Elliot Moore učí přírodní vědy na střední škole ve Filadelfii. Když napříč Spojenými státy udeří tajemná smrtící epidemie, vyrazí spolu se svou ženou Almou, kolegou z práce Julianem a jeho osmiletou dcerou na zběsilý útěk před katastrofou. Míří do Pensylvánie, kde očekávají, že se jim na farmách mimo dosah velkých aglomerací podaří přežít stále intenzivněji se šířící hrozbu. Velmi záhy však začne být jisté, že v bezpečí nebude nikdo a nikde...
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski