Sledovat film
Million Dollar Baby
online

Film Million Dollar Baby
  Trailer k filmu Million Dollar Baby Trailer
Přehrajte si film Million Dollar Baby online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1424 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokud má smysl bojovat až do naprostého vyčerpání, je to nasazení všeho, co máte, aby se splnil sen, který vidíte pouze vy.
Stárnoucí Frankie Dunn se pokouší usmířit se svou dcerou, nemá však štěstí. Frankie trénuje mladé a nadějné boxery. Nedaří se mu je ale dostat k mistrovskému zápasu. Okolo ringu Dunnovi pomáhá Eddie Scrap-Iron Dupris, bývalý boxer, kamarád a často i zachránce. Zatímco Frankieho poslední talent zahne k jinému managerovi, v tělocvičně se objeví Maggie Fitzgerald. Odstrkovaná a naštvaná, Maggie prahne po tom, aby jí někdo konečně věřil. Dunn jí ale trénovat nechce. Maggie se však na tréninku domluví s Eddiem a postupně si svou houževnatostí získá i Frankieho. Během tréninku se pak oba naučí něco o smutné minulosti toho druhého. Když se ale Maggiin sen začne naplňovat, čeká hrdiny další tragédie. Eastwoodovy snímky charakterizuje autorova tvář. Je v nich tvrdost a smutek, ale prostupuje jimi i nezničitelná a žhavá srdečnost.

Žánr: Drama
Režie: Clint Eastwood
Hrají a postavy: Clint Eastwood (Frankie Dunn), Hilary Swanková (Maggie Fitzgeraldová), Morgan Freeman (Eddie Scrap-Iron Dupris), Jay Baruchel (Danger Barch), Mike Colter, Lucia Rijkerová (Billie)
Scénář: Paul Haggis, F.X. Toole
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko