Sledovat film Láska na kari online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Láska na kari
  Trailer k filmu Láska na kari   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Helen Mirrenová (paní Mallory), Om Puri (otec), Manish Dayal (Hassan), Charlotte Lebon (Marguerite), Amit Shah (Mansur), Farzana Dua Elahe (Mahira)
Scénář:
Steven Knight, Richard C. Morais
Země:
Indie, Spojené arabské emiráty, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Sto chutí, jedna vášeň.

Madam Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madam Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko