Sledovat film
Láska na kari
online

Film Láska na kari
  Trailer k filmu Láska na kari Trailer
Přehrajte si film Láska na kari HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 394 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Sto chutí, jedna vášeň.
Madam Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madam Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Helen Mirrenová (paní Mallory), Om Puri (otec), Manish Dayal (Hassan), Charlotte Lebon (Marguerite), Amit Shah (Mansur), Farzana Dua Elahe (Mahira)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 31.3.2023 18:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська