Sledovat film Láska na kari online

Přehrajte si film Láska na kari online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Láska na kari na !
  Trailer k filmu Láska na kari   Sledovat Láska na kari online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Helen Mirrenová (paní Mallory), Om Puri (otec), Manish Dayal (Hassan), Charlotte Lebon (Marguerite), Amit Shah (Mansur), Farzana Dua Elahe (Mahira)
Země:
Indie, Spojené arabské emiráty, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Sto chutí, jedna vášeň.

Madam Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madam Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski