Sledovat film Srdce a duše online

Přehrajte si film Srdce a duše online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Srdce a duše
  Trailer k filmu Srdce a duše   Sledovat Srdce a duše online
Žánr:
Komedie
Režie:
Ron Underwood
Hrají a postavy:
Robert Downey Jr. (Thomas Reilly), Charles Grodin (Harrison Winslow), Alfre Woodardová (Penny Washingtonová), Kyra Sedgwicková (Julia), Tom Sizemore (Milo Peck), David Paymer (Hal)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Duchové cestujících, kteří zahynuli během nehody autobusu, chtějí ještě napravit, co v životě pokazili. Pro svůj úkol si vyhlédli tělo právě narozeného Thomase...

Duchové dvou mužů a dvou žen provázejí malého chlapce až do jeho sedmi let, a pak se mu na čas ztratí z očí. Jenže když Thomas dospěje, potřebují náhle jeho pomoc, aby se mohli dostat s "klidem v duši" do nebe: znovu se mu tedy zjeví. Dávné přátelství se obnoví, a mladík jim skutečně pomůže právě tak, jako konec konců pomohou oni jemu. - Snímek těží z očekávané situační komiky, dané viditelností duchů jen pro hlavního hrdinu a rozdílnost jejích povah.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski