Sledovat film Speciální jednotka online

Přehrajte si film Speciální jednotka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1448 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Speciální jednotka
  Trailer k filmu Speciální jednotka   Sledovat Speciální jednotka online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Válečný
Režie:
Stéphane Rybojad
Hrají a postavy:
Diane Krugerová (Elsa), Djimon Hounsou (Kovax), Benoît Magimel (Tic-Tac), Denis Menochet (Lucas), Raphaël Personnaz (Elias), Alain Figlarz (Victor)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Jeden tým. Jedna mise. Jediná šance...

Kontroverzní novinářka Elsa působící v Afghánistánu je unesena členem Talibanu. Únosce vyvěsí na internet video stanovující nejzazší termín její popravy. Zpravodajská služba odhalí, že se Elsa nachází ve vesnici na hranici s Pákistánem. Šestičlenná speciální jednotka je vyslána do nebezpečné oblasti, kde vládnou rebelové. Záchrana Elsy je úspěšná. Nejtěžší část mise ale všechny teprve čeká: útěk z Pákistánu a přechod přes divoké, pusté a nehostinné hory Hindúkuš s nelí-tostnými pronásledovateli v zádech.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski