Sledovat film
Sněženky a machři po 25 letech
online

Film Sněženky a machři po 25 letech
  Trailer  k filmu Sněženky a machři po 25 letech
Přehrajte si film Sněženky a machři po 25 letech HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 491 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Sněženky a machři po 25 letech

Co uděláte, aby se Vaše 25 let stará platonická láska stala skutečnou?
Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět na horské chatě, kde se všichni po letech scházejí a opět zažijí mnoho nezapomenutelných chvil. Na horách se setkávají někdejší spolužáci, aby se viděli, aby si zavzpomínali a aby sami sebe ujistili v tom, že to s nimi ještě není tak hrozné, protože ty někdejší holky a kluky si stále nesou v sobě. Co na tom, že už uběhlo mnoho let, co na tom, že se změnil svět i všichni účastníci někdejšího lyžařského kurzu, z něhož se časem stala legenda.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Viktor Tauš
Hrají a postavy: Radoslav Brzobohatý (profesor Karda), Jan Antonín Duchoslav (Viki Cabadaj), Petr Franěk (Hužera), Veronika Freimanová (profesorka Hanka), Peter Hosking (Husband of Marika Kardova), Eva Jeníčková (Marika Kardová)
Scénář: Ivo Pelant, Radek John
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 41 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 25.2.2024 14:00

Recenze filmu Sněženky a machři po 25 letech:

Sněženky a machři po 25 letechn jsou příkladem toho, že ne vždy je radno otevírat uzamčené hroby. Pak to totiž může mírně zapáchat. Ale můj negatvismus je spojený asi i s tím, že první díl nepovažuji za kdejaký zázrak. Jak je zmíněno níže, příběh je dosti trapný.
30% anubiskt
Co uděláte, aby se Vaše 25 let stará platonická láska stala skutečnou?... Možná všechno a možná nic, možná zjistíte, že to, co se za 25 let nestihlo, se už nezvládne… Sněženky a machři jdou ve stopách životů hlavních hrdinů v době, která všechno změnila. Jak prošli jejími nástrahami a jaké šrámy to na nich zanechalo? Kam chtěli jít, kam došli a kam ještě dojdou? Jsme opět na horské chatě, kde se všichni po letech scházejí a opět zažijí mnoho nezapomenutelných chvil. Na horách se setkávají někdejší spolužáci, aby se viděli, aby si zavzpomínali a aby sami sebe ujistili v tom, že to s nimi ještě není tak hrozné, protože ty někdejší holky a kluky si stále nesou v sobě. Co na tom, že už uběhlo mnoho let, co na tom, že se změnil svět i všichni účastníci někdejšího lyžařského kurzu, z něhož se časem stala legenda. Film navazuje na kultovní „jedničku“. Herci a jejich postavy jsou o 25 let starší, v jejich postavách se odráží to, co za ta léta zažily a prožily, a to se samozřejmě odrazí i ve filmu samotném. Sněženky a Machři po 25 letech jsou komedií, jsou vyzrálé, mají svoji nostalgii a styl humoru. Osloví širokou veřejnost, a to nejen diváky původní jedničky, ale i jejich děti – prostě celou rodinu. Režisér a kameraman díky praxi z natáčení reklam a v případě kameramana M. Chadimy i ze zahraničních filmových zakázek, vytvořili velmi zajímavou obrazovou linii plnou akčních záběrů a obrazových změn.
70% Romi.octavia
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina