Sledovat film Smrtihlav online

Přehrajte si film Smrtihlav HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, životopisný, historický, thriller, válečný Smrtihlav na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Smrtihlav   Sledovat Smrtihlav online
Žánr:
akční, životopisný, historický, thriller, válečný
Režie:
Cédric Jimenez
Hrají a postavy:
Rosamund Pikeová (Lina Heydrich), Abigail Lawrie (Liben), Mia Wasikowská (Anna Novak), Jack O'Connell (Jan Kubis), Stephen Graham (Heinrich Himmler), Jason Clarke (Reinhard Heydrich)
Země:
Francie, Velká Británie, Belgie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Čím větší zlo, tím větší hrdinové.

Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski