Sledovat film Smrtihlav online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Smrtihlav
  Trailer k filmu Smrtihlav   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Životopisný, Historický, Thriller, Válečný
Režie:
Cédric Jimenez
Hrají a postavy:
Rosamund Pikeová (Lina Heydrich), Abigail Lawrie (Liben), Mia Wasikowská (Anna Novak), Jack O'Connell (Jan Kubis), Stephen Graham (Heinrich Himmler), Jason Clarke (Reinhard Heydrich)
Scénář:
Audrey Diwan, David Farr, Cédric Jimenez
Země:
Francie, Velká Británie, Belgie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Čím větší zlo, tím větší hrdinové.

Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko