Sledovat film
Smrtihlav
online

Film Smrtihlav
  Trailer k filmu Smrtihlav Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Čím větší zlo, tím větší hrdinové.
Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.

Režie: Cédric Jimenez
Hrají a postavy: Rosamund Pikeová (Lina Heydrich), Abigail Lawrie (Liben), Mia Wasikowská (Anna Novak), Jack O'Connell (Jan Kubis), Stephen Graham (Heinrich Himmler), Jason Clarke (Reinhard Heydrich)
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 6.7.2022 00:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko