Film Smrtící léčba

Sledovat film
Smrtící léčba
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Operace se podařila, pacient zemřel aneb lékařský thriller o smrtících experimentech na bezbranných pacientech.
Příběh se Odehrává se v současném New Yorku a jeho hlavní postavou je mladý anglický lékař Guy Luthan, který se díky záhadnému úmrtí bezdomovce, jehož před smrtí ošetřoval, dostává na stopu nepřístojných lékařských pokusů na lidech. Ty na nic netušících bezdomovcích provádí úspěšný neurolog dr. Myrick s cílem najít lék pro regeneraci nervů a léčbu paraplegiků. Pracuje pro společnost Triphas, financovanou rodinami paraplegiků, kteří jsou nejednou ochotni pro zdraví svých blízkých dokonce i zabít. Není divu, že se i dr. Luthan ocitá v nebezpečí života, když se pokusí tajemství záhadných úmrtí odhalit. Nejprve se ho protivníci, sledující každý jeho krok, pokusí odstavit, když ho zapletou do obvinění za přechovávání narkotik, ale když se propuštěný lékař ani po ztrátě zaměstnání svého pátrání nevzdá, pokusí se ho dokonce zabít.

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Michael Apted
Hrají a postavy: Hugh Grant (Dr. Guy Luthan), Gene Hackman (Dr. Lawrence Myrick), Sarah Jessica Parkerová (Jodie Trammelová), David Morse (Agent Frank Hare), Bill Nunn (Det. Burke), John Toles-Bey (Bobby)
Scénář: Michael Palmer, Tony Gilroy
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko