Sledovat film Smrtelné setkání online

Přehrajte si film Smrtelné setkání online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online záhady, thriller, fantasy Smrtelné setkání na Filmbox Plus!
  Sledovat Smrtelné setkání online
Žánr:
záhady, thriller, fantasy
Režie:
Richard Roy
Hrají:
Laura Leightonová (Joanne Sanders), Daniel Magder (Eric Sanders), Alain Goulem (stopař), Catherine Colveyová (Shirley), Larry Day (detektiv Bruder), Cary Lawrenceová (Carol)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Rozvedené matce a jejímu synovi udělá šílený psychopat ze života peklo jen proto, že ho předjela na dálnici.

Joanne pracuje po nocích za barem v restauraci a snaží se tak vydělat si na živobytí a výchovu svého syna Erica. Jednou v noci při pozdním návratu z práce je ve svém autě zničehonic smetena ze silnice. Celá věc se opakuje a začíná být pořádně vyhrocená - a v ohrožení se zanedlouho neocitá pouze sama Joanne, ale i její blízcí. Když se pak Joanne rozhodne nebýt pouhou obětí a vzít situaci do svých rukou, je nucena čelit tváří v tvář největší noční můře svého života.
Hodnocení:
49 %
Sledujte na:
Filmbox Plus

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.