Sledovat film Albert online

Přehrajte si film Albert HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Albert na STV2!
  Sledovat Albert online
Žánr:
drama
Režie:
František Vláčil
Hrají a postavy:
Jaroslav Filip (Albert), Jan Kačer (Delešov), Peter Debnár (Zachar), Jiří Práger (mladý Aristocrat), Jiří Menzel (úředník), Ivan Romančík (Petrov)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Jednu z méně známých Tolstého povídek převedl pro Slovenskou televizi František Vláčil. Vypráví v ní o kdysi váženém prvním houslistovi petrohradské opery, který však skončil jako alkoholu propadlá troska. Přesto mu bývalá sláva dovoluje vtírat se do aristokratických salónů, kde je trpěn coby blouznivý pobuda. Když se však jeden kultivovaný mecenáš pokusí nešťastníka vrátí zpět do světa umění, narazí na jeho sílící odpor. Vláčil se soustředil především na postižení dvojznačných lidských povah, v nichž dřímají sebezáhubné běsy, vedle střídmé, někdy až jakoby náznakové inscenační složky se opírá především o herecké ztvárnění.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski