Sledovat film Bony a klid online

Přehrajte si film Bony a klid HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi Bony a klid na ČT2!
  Trailer k filmu Bony a klid   Sledovat Bony a klid online
Žánr:
drama, krimi
Režie:
Vít Olmer
Hrají a postavy:
Jan Potměšil (Martin), Veronika Jeníková (Eva), Josef Nedorost (Robert), Tomáš Hanák (Hary), Roman Skamene (Bíny), Miroslav Kopečný (Bankéř)
Země:
Československo
Rok výroby:
1987
Popis:
Cesta důvěřivého kluka z malého města mezi překupníky valut a za mříže.

Hlavní postavou příběhu je mladý automechanik Martin Holec, který přijede z Mladé Boleslavi do Prahy, aby tu sehnal marky, za které chce koupit pro místní diskotéku video. Nechá se však překupníky napálit falešnými bankovkami. Aby škodu, kterou svým kamarádům způsobil nahradil, vrátí se do Prahy a začne pátrat po Richardovi, který mu falešné peníze prodal. Dostane se několikrát do střetu s Richardovou veksláckou partou, ale časem si sám začne vydělávat jako vekslák a stane členem Richardovy party. Slibnou "kariéru" však překazí střetnutí s mnohem silnější a vlivnější skupinou překupníků, v jejímž pozadí stojí protřelý Karel.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.