Sledovat film Slunce, seno, jahody online

Přehrajte si film Slunce, seno, jahody online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1258 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Slunce, seno, jahody
  Trailer k filmu Slunce, seno, jahody   Sledovat Slunce, seno, jahody online
Žánr:
Komedie
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Broněk Černý (Venca), Petra Pyšová (Miluna), Marie Švecová (Keliška), Pavel Kikinčuk (Simon), Veronika Kánská (Blažena), Helena Růžičková (Škopková)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
První díl volné trilogie bláznivých komedií z jihočeských Hoštic,

Všechno začíná v okamžiku, kdy se do jihočeské vísky Hoštice přichází student vysoké zemědělské školy Šimon Plánička, aby nastoupil v místním JZD na brigádu a současně se pokusil prověřit v praxi svůj experiment na téma "dojivost krav v závislosti na kultuře prostředí." Vedení JZD však nechce o pochybném experimentu ani slyšet. Všechno se však změní v okamžiku, kdy se po vesnici rozkřikne, že je Šimon synem předsedy krajské zemědělské správy, také se totiž jmenuje Plánička. Blažena, dcera paní Škopkové u níž je Šimon ubytován dostane za úkol vypátrat, jak se věci mají. Všechno však komplikuje žárlivost Blaženina kluka Vency.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski