Sledovat film Smrt jí sluší online

Přehrajte si film Smrt jí sluší HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, záhady, fantasy Smrt jí sluší na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Smrt jí sluší   Sledovat Smrt jí sluší online
Žánr:
komedie, záhady, fantasy
Režie:
Robert Zemeckis
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Madeline Ashtonová), Bruce Willis (Dr. Ernest Menville), Goldie Hawnová (Helen Sharpová), Isabella Rosselliniová (Lisle Von Rhomanová), Ian Ogilvy (Chagall), Adam Storke (Dakota)
Země:
USA, Argentina
Rok výroby:
1992
Popis:
Všechny ženy chtějí být stále mladé. Pomoci jim k tomu může šílený manžel, který hledá elixír mládí. Co se stane, když se ale ten manžel zamiluje do jiné ženy. Začne zuřit manželka i milenka.

Hvězdička showbussinesu - Madelaine Áshtonová si začne uvědomovat, že lidé, na rozdíl od plastikových hraček, stárnou a k ní se padesátka blíži mílovými kroky. Její přítelkyně, úspěšná nakladatelka Helen Sharpová má s věčnou mladostí podobné problémy a navíc, když jí přepadne osobní krize, má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Mezi oběma ženami se nešťastně potácí postava plastického chirurga, Dr. Ernesta Menvilla, kterému se stala nejlepším přítelem flaška whisky. Tímto se praxe plastického chirurga změnila na post hlídače a maskéra mrtvol. V honbě za ztraceným mladistvým vzhledem přijde nakonec i na temné sily, reprezentované secesní vědmou z dekadentního zámku a souboj dvou zázračně omlazených žen začne být opravdu morbidní...
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.