Sledovat film Smrt jí sluší online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Smrt jí sluší
  Trailer k filmu Smrt jí sluší   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Mysteriózní
Režie:
Robert Zemeckis
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Madeline Ashtonová), Bruce Willis (Dr. Ernest Menville), Goldie Hawnová (Helen Sharpová), Isabella Rosselliniová (Lisle Von Rhomanová), Ian Ogilvy (Chagall), Adam Storke (Dakota)
Země:
USA, Argentina
Rok výroby:
1992
Popis:
Všechny ženy chtějí být stále mladé. Pomoci jim k tomu může šílený manžel, který hledá elixír mládí. Co se stane, když se ale ten manžel zamiluje do jiné ženy. Začne zuřit manželka i milenka.

Hvězdička showbussinesu - Madelaine Áshtonová si začne uvědomovat, že lidé, na rozdíl od plastikových hraček, stárnou a k ní se padesátka blíži mílovými kroky. Její přítelkyně, úspěšná nakladatelka Helen Sharpová má s věčnou mladostí podobné problémy a navíc, když jí přepadne osobní krize, má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Mezi oběma ženami se nešťastně potácí postava plastického chirurga, Dr. Ernesta Menvilla, kterému se stala nejlepším přítelem flaška whisky. Tímto se praxe plastického chirurga změnila na post hlídače a maskéra mrtvol. V honbě za ztraceným mladistvým vzhledem přijde nakonec i na temné sily, reprezentované secesní vědmou z dekadentního zámku a souboj dvou zázračně omlazených žen začne být opravdu morbidní...
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski