Sledovat film Slavnosti sněženek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Slavnosti sněženek
  Trailer k filmu Slavnosti sněženek   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jiří Menzel
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Franc), Jaromír Hanzlík (Leli), Josef Somr (Vyhnálek), Petr Čepek (Řezník), Miloslav Štibich (Jelínek), Petr Brukner (Řidič traktoru)
Scénář:
Bohumil Hrabal, Jiří Menzel
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Nezapomenutelný spor dvou mysliveckých spolků nad zastřeleným kancem.

Povídka je vlastně portrétní miniaturou sousedů, s nimiž Bohumil Hrabal žil uprostřed chatové oblasti v Kersku nedaleko Prahy. Většina literárních postav má svůj reálný a živý předobraz. S neopakovatelným vypravěčským stylem spisovatele a skvělou profesionální technikou režiséra se před vašima očima rozvíjí nostalgická, ale především hluboce lidská freska žánrových příběhů lidí a lidiček žijících v Polabí. Znovu ožívají pan Franc, Leli, rodina hostinského z Hájenky a nezapomenutelný příběh sporu dvou mysliveckých jednot nad zastřeleným kancem. Ve filmu se snoubí poetično s realistickým popisem, stylizovaná nadsázka s humornou drobnokresbou, události veselé s událostmi smutnými.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko