Sledovat film
Konec starých časů
online

Film Konec starých časů
  Trailer k filmu Konec starých časů Trailer
Přehrajte si film Konec starých časů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 558 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Bohatý velkostatkář Marian Labuda přivítá na svém zámeckém sídle svérázného hosta Josefa Abrháma, jehož původ je obestřen tajemstvím.
Velkostatkář Stoklasa dostal po první světové válce do správy zámek a panství Kratochvíle. Rád by pronikl do vyšších kruhů, domácnost vede ve velkém stylu, mezi četným služebnictvem má vedle majordoma, komorných a vychovatelky dokonce i knihovníka. Šlechtici z okolí však neotesaného zbohatlíka ignorují. Stoklasa je tedy potěšen, když do zámku doslova vtrhne nezvaný host: údajný ruský emigrant kníže Alexej Megalrogov. Fanfarón z rodu barona Prášila notně rozhýbe poklidný běh život na Kratochvíli. Má v zásobě nepřeberně historek, žádná žena si před ním nemůže být jistá, nevyhýbá se ani soubojům. A stejně jako se jednoho dne vynořil neznámo odkud, po čase zas mizí neznámo kam. Nechává za sebou jen vzpomínky a nostalgii po starých dobrých časech, kdy muži byli opravdovými muži, kavalíry a hrdiny...

Žánr: Komedie
Režie: Jiří Menzel
Hrají a postavy: Josef Abrhám (vévoda Alexej), Marián Labuda (Stoklasa), Jaromír Hanzlík (Spera), Rudolf II. Hrušínský (Jakub Lhota), Jan Hartl (Pustina), Jan Hrušínský (Jan Lhota)
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 9.8.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko