Film Konec starých časů

Sledovat film
Konec starých časů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bohatý velkostatkář Marian Labuda přivítá na svém zámeckém sídle svérázného hosta Josefa Abrháma, jehož původ je obestřen tajemstvím.
Velkostatkář Stoklasa dostal po první světové válce do správy zámek a panství Kratochvíle. Rád by pronikl do vyšších kruhů, domácnost vede ve velkém stylu, mezi četným služebnictvem má vedle majordoma, komorných a vychovatelky dokonce i knihovníka. Šlechtici z okolí však neotesaného zbohatlíka ignorují. Stoklasa je tedy potěšen, když do zámku doslova vtrhne nezvaný host: údajný ruský emigrant kníže Alexej Megalrogov. Fanfarón z rodu barona Prášila notně rozhýbe poklidný běh život na Kratochvíli. Má v zásobě nepřeberně historek, žádná žena si před ním nemůže být jistá, nevyhýbá se ani soubojům. A stejně jako se jednoho dne vynořil neznámo odkud, po čase zas mizí neznámo kam. Nechává za sebou jen vzpomínky a nostalgii po starých dobrých časech, kdy muži byli opravdovými muži, kavalíry a hrdiny...

Žánr: Komedie
Režie: Jiří Menzel
Hrají a postavy: Josef Abrhám (vévoda Alexej), Marián Labuda (Stoklasa), Jaromír Hanzlík (Spera), Rudolf II. Hrušínský (Jakub Lhota), Jan Hartl (Pustina), Jan Hrušínský (Jan Lhota)
Scénář: Jiří Blažek, Jiří Menzel, Vladislav Vančura
Země: Československo
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko