Sledovat film Skrzydełko czy nóżka online

Přehrajte si film Skrzydełko czy nóżka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Skrzydełko czy nóżka na !
  Trailer k filmu Skrzydełko czy nóżka   Sledovat Skrzydełko czy nóżka online
Žánr:
komedie
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Charles Duchemin), Coluche (Gérard Duchemin), Ann Zachariasová (Marguerite), Julien Guiomar (Jean Tricatel), Claude Gensacová (Marguerite), Georges Chamarat
Země:
Francie
Rok výroby:
1976
Popis:
Dejte pozor - dnes ochutnává sám Louis de Funès!

Charles Duchemin je vydavatelem slavného průvodce gastronomií a nekorunovaným králem labužníků. Proto cestuje bez přestávky a inkognito po celé zemi, aby prozkoumal francouzskou gastronomii. Charles doufá, že v jeho šlépějích se vydá i jeho syn Gérard, který sice zdědil po svém otci smysl pro chutě, ale přednost dává práci v cirkusu, kde vystupuje inkognito jako klaun. Otec však chce za každou cenu dosáhnout svého. Situaci ještě více zkomplikuje otcova nová sekretářka, která padne Gérardovi do oka... ve svých soudech je Duchemin neúprosný - jídlo je přece jedna ze slavných tradic sladké Francie, a tak má i mezi restauratéry mnoho nepřátel. Tím nejzavilejším je Tricatel - majitel mnoha restaurací, zakladatel a propagátor "tovární syntetické kuchyně".
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski